Powrót do strony agencji
Fundusz Mieszkań na Wynajem po raz drugi wybiera Gdańsk. Nowa inwestycja już w styczniu

Fundusz Mieszkań na Wynajem po raz drugi wybiera Gdańsk. Nowa inwestycja już w styczniu

Fundusz Mieszkań na Wynajem udostępnia w Gdańsku kolejne 78 mieszkań wykończonych pod klucz. Są już gotowe do wynajmu. To już druga taka inwestycja Funduszu w Gdańsku i kolejny krok w rozwoju trójmiejskiego rynku mieszkań na wynajem.

W tym roku Fundusz Mieszkań na Wynajem po raz kolejny zwiększy swoją ofertę mieszkaniową. Nowa inwestycja położona jest w Gdańsku przy ul. Kołodzieja 56 i 56 A w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Budynek składa się z dwóch bliźniaczych bloków, w których znajduje się 78 mieszkań o powierzchni od 31 m/kw. do 57 m/kw. Przyszli lokatorzy mogą wybierać wśród 10 lokali jednopokojowych, 52 dwupokojowych oraz 16 trzypokojowych. Dodatkowo do dyspozycji najemców jest 46 naziemnych miejsc postojowych oraz 37 w garażu podziemnym. Średnia cena najmu oscyluje między 29 – 32 zł za m/kw. i będzie zależna od długości trwania umowy. Mieszkania będzie można wynająć krótkoterminowo (na min. 6 miesięcy) lub na dłuższy okres (nawet do 10 lat). Najemcy będą mieli zagwarantowane nie tylko bezpieczne i stabilne warunki umowy, ale także pierwszeństwo przy jej przedłużaniu.

Mieszkania oferowane przez Fundusz łączą wysoki standard wykończenia z dostępem do bogatej oferty infrastrukturalnej, handlowej i rekreacyjnej. W każdym z nich zaprojektowano szafy ubraniowe, natomiast kuchnie i łazienki są wyposażone w meble i sprzęt AGD. Najemcy korzystający z usług Funduszu Mieszkań na Wynajem mogą również wynająć komórkę lokatorską. Dodatkową zaletą jest profesjonalny 24-godzinny serwis na wypadek usterek czy awarii. Oferowane mieszkania w gdańskiej inwestycji posiadają balkony lub ogródki.

Nieruchomość przy ul. Kołodzieja jest doskonale skomunikowana z resztą miasta. Bliskość do DK nr 501 i Obwodnicy Trójmiejskiej ułatwi dojazd do Sopotu i Gdyni. Natomiast odległość do centrum miasta wynosi jedynie 8 km. W sąsiedztwie zlokalizowane są przystanki autobusowe obsługiwane przez linie dzienne oraz nocne, przystanek tramwajowy i stacja SKM.

W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się m.in. szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest bliskość do sklepów spożywczych, apteki oraz innych punktów usługowych: gastronomicznych, kwiaciarni, piekarni. 

Mieszkania przy ul. Kołodzieja to już druga inwestycja Funduszu w Gdańsku. Do tej pory oferował on swoje lokale w prestiżowej lokalizacji Browar Gdański przy ul. Kilińskiego we Wrzeszczu. Jak podkreśla Rafał Malik, Dyrektor Biura Zarządzania Najmem Funduszu Mieszkań na Wynajem: Z roku na rok rośnie w Polsce liczba osób wynajmujących mieszkania. Dziś dla wielu ludzi potrzeba posiadania własności ustępuje potrzebie mobilności i płynności finansowej. Wzrastające zainteresowanie inwestorów instytucjonalnych rynkiem mieszkaniowym obserwowane w Polsce nie jest tylko lokalnym zjawiskiem, ale przejawem szerszego, globalnego trendu. Patrząc z perspektywy mijającego dziesięciolecia rynek najmu komercyjnego w Polsce wzrósł prawie trzykrotnie – do 5 proc. Liczymy, że za dekadę rynek najmu będzie na poziomie 10 – 11 proc. 

Aby wynająć mieszkanie należy skontaktować się z Infolinią pod numerem 801 800 388. Biuro Obsługi Klienta znajduje się także w budynku przy ul. Kołodzieja 56 m 1. na parterze.

Fundusz Mieszkań na Wynajem to instytucja, która oferuje najem komfortowych, doskonale skomunikowanych mieszkań, zlokalizowanych w największych miastach w Polsce: Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Nowoczesne budownictwo, przestronne wnętrza, mieszkania wykończone „pod klucz”, w pełni wyposażone kuchnie i łazienki, garaże i komórki lokatorskie oferowane są w wygodnym i bezpiecznym systemie najmu instytucjonalnego. W każdym z budynków funkcjonuje całodobowy serwis, który sprawdzi się w sytuacji awarii lub usterek.

Fundusz Mieszkań na Wynajem to godna zaufania instytucja, zapewniająca elastyczne i stabilne warunki najmu. W prowadzonej działalności stawia na przejrzysty system rozliczeń i komfort mieszkańców. Oferta najmu skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i biznesu. Klientami Funduszu są korporacje, wynajmujące mieszkania dla pracowników wyjeżdżających na kontrakty oraz często podróżujących służbowo. W mieszkaniach możliwe jest także prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej.

drukuj

Kontakt dla mediów