Powrót do strony agencji
Studenci powalczą o staż w największym centrum start-upów na świecie: zaproszenie na regionalny finał L’Oréal Brandstorm 2019

Studenci powalczą o staż w największym centrum start-upów na świecie: zaproszenie na regionalny finał L’Oréal Brandstorm 2019

15 kwietnia odbędzie się regionalny finał konkursu L’Oréal Brandstorm 2019. W finale weźmie udział 10 zespołów: 4 zespoły ze Szkoły Głównej Handlowej, 1 z Collegium Civitas oraz 5 z uczelni z Krajów Bałtyckich. Spośród nich jury wyłoni jeden, który w dniach 22-24 maja będzie reprezentował region podczas wielkiego finału w Paryżu.

W 27. edycji konkursu zadaniem uczestników było opracowanie nowatorskiej koncepcji pielęgnacji skóry. Zespoły walczą o wyjątkową nagrodę: 3-miesięczny staż w Station F w Paryżu, największej na świecie przestrzeni co-workingowej dla start-upów.

Serdecznie zapraszamy do obserwowania finałowych zmagań młodego pokolenia. Będzie to okazja do zapoznania się z kreatywnymi i inspirującymi rozwiązaniami, opracowanymi przez finałową dziesiątkę, a także do porozmawiania z autorami prezentacji – studentami z największych uczelni w regionie.

Prezentacje konkursowe rozpoczną się o godz. 10:30, a ogłoszenie wyników zaplanowano na godz. 15:15.

Finał odbędzie się w PinUp Studio przy ul. Nowogrodzkiej 84/86 w Warszawie. Partnerem tegorocznej edycji L’Oréal Brandstorm są marki La Roche-Posay, Vichy, CeRaVe.

Zapraszamy!

R.S.V.P. Anna Dziubińska adziubinska@onboard.pl

drukuj

Kontakt dla mediów

Anna Czaplicka
Grupa On Board Think Kong

aczaplicka@onboard.pl
+48 728 518 033

Barbara Stępień
Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej L’Oréal Polska i Kraje Bałtyckie

barbara.stepien@loreal.com
+48 509 526 026